MPN: AUDIA230S
Barcode: 9313601000883
    Austsaw - 230mm (9in) Diamond Blade Segmented - 25/22.2mm Bore - Segmented
    Product Code: AUDIA230S
    Technical Specifications
    Brand AUSTSAW
    Subcategory Segmented
    Diameter (mm) 230
    Diameter (in) 9
    Kerf (mm) 2.8
    Bore (mm) 25
    Bush (mm) 22.2
    RPM 6790
    Barcode 9313601000883
    Category Segmented
    Weight (gr) 670.00
    Carton Quantity 25.00
    Order Quantity 1
    Diamond Blade Segmented
    • Diameter: 230mm (9″)
    • Bore: 25/22.2mm
    • Kerf/Plate: 2.8mm